wtorek, 26 czerwca 2012

Dzień drugi

Pora wstawać. Ja wyspany mimo, że dwa razy w nocy obudziło mnie chrapanie Bola. Śmiała się z tego nawet Niemka, która z mężem spała w przyczepie kampingowej obok. Śmiała, niosąc mi z samego rana gorącą czekoladę. Same dobre wrazenia-rozbiliśmy się na polu namiotowym w cichej okolicy, ludzie sympatyczni i coś, co jest nie do pomyślenia w naszym kraju: w nocy właściciele zostawiają otwarty bar. Pełna samoobsługa. Bierzesz,co chcesz a kasę wrzucasz do świnki-skarbonki. Idę budzić Bola. Pora ruszać.

7 komentarzy:

 1. no,no Kuzyn regularnie odwiedzam Twojego bloga i czekam na dalsze relacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Darmowy net jest na większych stacjach paliwowych.Wygogluj sobie.
  500 km to niezle jak na taka pogode.Powodzenia!
  Parkingowy z Ustki

  OdpowiedzUsuń
 3. Sopel sprawdz to:
  ,,UWAGA. Niemiecki internet T-Mobile przy większości restauracji autostradowych i McDonaldach można używać za free. Otwierasz stronę startową. Na ogół z lewej strony jest ikona dużej strzałki skierowana na napis "happy hour". klikasz tam. Otwiera Ci się nowa strona. W polu wyboru państwa wybierasz Polska, niżej wpisujesz swój numer telefonu już bez +48. Potwierdzasz akceptację bez wpisywania loginu. Po upływie 1, no maksymalnie 3 minut na twój telefon przychodzi sms od T-Mobile z loginem. Otrzymany login wpisujesz w pominiętą rubrykę loginu na stronie logowania, ponownie klikasz akceptację i od tej chwili cieszysz się jak dziecko internetem przez godzinę za free. Powodzenia. To naprawdę jest za darmoszkę, ale tylko przez godzinkę dziennie. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Korzystalismy wlasnie z tego internetu. Niestety nie dziala tak jakby sie chcialo - co chwila rozlaczal.

   Usuń
 4. no no :) chyba Wam trochę zazdroszę, ale nic to może w przyszłym roku będzie okazja żeby to nadrobić :) Szerokości! I oczywiście również czekam z niecierpliwością na newsy!

  OdpowiedzUsuń
 5. W naszej firmie jest sklepik sprzedający toxyczną chemię nieorganiczną (cola, fanta, chińskie zupki, batoniki, wafelki) na takiej samej zasadzie przez całą dobę.
  Ale fakt że jak na Polskę moja Drużyna jest specyficzna.

  Uważajcie na siebie!

  OdpowiedzUsuń